Úprava pitnej
a úžitkovej vody

Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

Filtračné vložky a náplne

Filtračné vložky a náplne do potrubných filtrov štandardných veľkostí 5", 10", 20". Filtračné vložky pasujú do všetkých štandardných filtračných telies veľkosti 5", 10", 20". Filtračné rukávy do filtrov Cintropur zrnitosti 5 μm, 10 μm, 50 μm, 100 μm, 150 μm.

V prípade väčších objednávok poskytujeme množstevné zľavy - prosím informujte sa.

Položiek 1 do 20 z celkového počtu 43

na stránku
Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne
 • SILIPHOS® - filtračná vložka 10"

  SILIPHOS - filtračná vložka pasujúca do filtrov veľkosti 10"

  Filtračná vložka naplnená 0,65l SILIPHOS® originál - vhodná do všetkých filtrov veľkosti 10". SILIPHOS® vytvára na kovových povrchoch mikrofilm, ktorý zabraňuje usádzaniu vodného kameňa na vyhrievacích telesách. V prípade mäkkej vody zabraňuje prístupu kyslíka a tým zastavuje koróziu. Postupne odstraňuje aj staré nánosy kameňa a hrdze a postupne vyčistí celý systém. SILIPHOS® je schválený hlavným hygienikom SR pre ošetrovanie pitnej vody!

  Cena sady od: 24,90 €

 • SILIPHOS® originál 0,65l

  SILIPHOS originál - náhradná náplň do 10" potrubného filtra

  Nová náplň SILIPHOS® originál do filtračnej vložky veľkosti 10". SILIPHOS® vytvára na kovových povrchoch mikrofilm, ktorý zabraňuje usádzaniu vodného kameňa na vyhrievacích telesách. V prípade mäkkej vody zabraňuje prístupu kyslíka a tým zastavuje koróziu. Postupne odstraňuje aj staré nánosy kameňa a hrdze a postupne vyčistí celý systém. SILIPHOS® je schválený hlavným hygienikom SR pre ošetrovanie pitnej vody!

  Bežná cena: 26,90 €

  Akciová cena: 19,90 €

 • Sedimentačný filter 10" (polypropylénová vláknina)

  Sedimentačný filter z polypropylénovej vlákniny

  Mechanický sedimentačný filter vhodný do kuchynských vodných filtrov a filtračných zariadení reverzej osmózy. Odstraňuje z vody jemné mikrosedimenty: zákal, hrdzu a piesok. DOSTUPNÉ JEMNOSTI: 1μm, 5μm, 20μmTEPLOTA VODY: 2°C - 80°C

  Začína od: 3,40 €

 • Sedimentačný filter 10" - vinutá vláknina

  Sedimentačná vložka s výbornou absorciou nečistôt

  Sedimentačná vložka s výbornou absorciou nečistôt pre jemnú mechanickú filtráciu. Odstraňuje z vody mechanické nečistoty, piesok, hrdzu, kal, bahno a nerozpustné látky. Účinne chráni drahé domáce spotrebiče a bytové inštalatérske systémy. DOSTUPNÉ JEMNOSTI: 50μm, 100μmTEPLOTA VODY: 2°C - 65°C Pre ešte jemnejšiu filtráciu máme skladom filtračné vložky z fúkaného polypropylénu: dostupné jemnosti 1μm, 5μm, 20μm

  Začína od: 3,90 €

 • Sedimentačný filter 10" (bakteriostatický polypropylén)

  Bakteriostatický 10" polypropylénový filter

  Odstraňuje vodný sliz, bahno, nánosy piesku, hrdzu, zákal a iné mechanické nečistoty. BACINIX™ nanostriebro zároveň účinne bráni tvorbe baktérií a rastu húb a plesní vo vnútri filtračnej vložky. DOSTUPNÉ JEMNOSTI: 5µm, 20µmTEPLOTA VODY: 2°C - 80°C

  Začína od: 5,90 €

 • Filtračná vložka 10" (polyesterová tkanina)

  Filtračná vložka 20" Big Blue (polyesterová tkanina)

  Filtračná vložka sedimentačná na mechanické nečistoty z polyesterovej tkaniny. Pasuje do štandardných 10" potrubných filtrov. Oproti štandardným vložkám poskytuje 10 násobný filtračný povrch, vysoké prietoky, a vysokú životnosť. Kvalitne odstraňuje z vody jemné mikrosedimenty: zákal, hrdzu a piesok. DOSTUPNÉ JEMNOSTI: 5μm, 10μm, 20μmTEPLOTA VODY: 2°C - 60°C NIEKOĽKO KRÁT POUŽITEĽNÁ FILTRAČNÁ VLOŽKA.

  Začína od: 7,45 €

 • Filtračná vložka 10" (nylónová sieť)

  Filtračná vložka 10" (nylónová sieť)

  Filtračná vložka sedimentačná na mechanické nečistoty z polyesterovej siete. Pasuje do štandardných 10" potrubných filtrov. Oproti štandardným vložkám má výhodu opakovaného použitia po premytí. Kvalitne odstraňuje z vody jemné mikrosedimenty: zákal, hrdzu a piesok. DOSTUPNÉ JEMNOSTI: 50μm, 100μm, 150μmTEPLOTA VODY: 2°C - 70°C NIEKOĽKO KRÁT POUŽITEĽNÁ FILTRAČNÁ VLOŽKA.

  Začína od: 8,50 €

 • Umývateľná filtračná vložka 10" (nerezové sito 70 μm)

  Umývateľná 10" filtračná vložka s nerezovým sitom 70 μm

  Umývateľná 10" filtračná vložka s nerezovým sitom jemnosti 70 mikrometrov. Pasuje do všetkých štandardných 10" filtrov.
  39,90 €
 • Filter s granulovaným aktívnym uhlím 10"

  Filter s granulovaným aktívnym uhlím veľkosti 10"

  Vhodný pre kuchynské vodné filtre a domáce filtračné zariadenia reverznej osmózy. Účinne odstraňuje z vody chlór, THM a ďalšie škodlivé organické zlúčeniny. Zlepšuje chuť vody. NAJKVALITNEŠIE AKTÍVNE UHLIE - vyrobené z kokosových škrupín.

  Bežná cena: 11,90 €

  Akciová cena: 6,90 €

 • 10" Filter s lisovaným aktívnym uhlím 5 μm

  10" filter s lisovaným aktívnym uhlím (sedimentačný)

  Filtračná vložka s lisovaným aktívnym uhlím vhodná do všetkých bežných 10" filtračných obalov (Aquafilter, Atlas filtri, Aqua Italia, atd). NAJKVALITNEŠIE AKTÍVNE UHLIE - vyrobené z kokosových škrupín, upravených na prášok, tvoriaci  lisovaný blok. Odfiltruje častice do veľkosti 0,5 mikrónu. Účinne odstraňuje z vody chlór, THM a ďalšie škodlivé organické zlúčeniny ako aj jemné mechanické nečistoty. Zlepšuje chuť vody.

  Bežná cena: 12,90 €

  Akciová cena: 8,90 €

 • 10" Filter s lisovaným aktívnym uhlím 0,8 μm (aqualen + ióny striebra)

  10" filter s lisovaným aktívnym uhlím (0,8 μm)

  NAJKVALITNEŠIE AKTÍVNE UHLIE s obsahom aqualenu a iónov striebra.  Vyrobené z kokosových škrupín upravených na prášok, tvoriaci ultra hustý lisovaný blok. Odfiltruje častice do veľkosti 0,8 mikrónu. Účinne odstraňuje z vody chlór, THM a ďalšie škodlivé organické zlúčeniny, ťažké kovy ako aj najjemnejšie mechanické nečistoty. Zlepšuje chuť vody. Filtračná vložka s lisovaným aktívnym uhlím vhodná do všetkých bežných 10" filtračných obalov (Aquaphor, Aquafilter, Atlas filtri, Aqua Italia, atd).
  14,90 €
 • Kombinovaný filter 10" (sediment + aktívne uhlie)

  Kombinovaný 10" filter (sediment + aktívne uhlie)

  Kombinuje v sebe 2 filtračné stupne: jemnú mechanickú filtráciu pomocou polypropylénovej vlákniny a uhlíkovú filtráciu na odstránenie chlóru, karciogénnych organických zlúčenín, herbicídov, peticídov atď. Zlepšuje chuť a vôňu vody.

  Bežná cena: 9,90 €

  Akciová cena: 6,70 €

 • Mikrobiologický filter Crystal Disruptor® 10" (baktérie, ťažké kovy, železo)

  Elektropozitívne filtračné vložky NanoCeram®

  Pomocou elektrostatického náboja dokážu filtre Crystal Disruptor® úplne z vody odstrániť baktérie a vírusy, ako aj všetky častice s veľkosťou nad 0,2 µm. A to pri zachovaní vysokých prietokov, veľmi malých tlakových strát a dlhej životnosti filtračnej vložky. 99.99% odstránenie baktérií a vírusov 99 % odstránenie cýst Účinné odstránenie ťažkých kovov Účinné odstránenie abiosestónu Veľmi vysoké prietoky Veľmi nízke tlakové straty Veľmi vysoká kapacita
  69,00 €
 • Premývateľný keramický filter 10" (Aquafilter)

  Premývateľný keramický filter 0,3 μm

  Premývateľná keramicko-silikátová filtračná vložka s porozitou 0,3 μm. Odstraňuje z pitnej vody jemné mechanické nečistoty, ako aj niektoré baktérie, cysty a vírusy. Filtračná vložka sa regeneruje premytím pod tečúcou vodou a dôkladným umytím jeho povrchu. DOSTUPNÉ JEMNOSTI: 0,3μmTEPLOTA VODY: 2°C - 70°CPRIETOK: 3 l/min
  14,90 €
 • 3-stupňový filter (sediment, aktívne uhlie z kokosových škrupín, KDF) 10"

  3-stupňový filter s aktívnym uhlím a KDF

  Výnimočná trojstuňová filtračná vložka. # 1. stupeň odstraňuje z vody všetky mechanické nečistoty väčšie ako 10 μm. 2. stupeň s aktívnym uhlím z kokosových škrupín odstraňuje z vody chlór, karciogénne organické zlúčeniny, herbicídy, pesticídy, fenoly, benzeny atd. Zlepšuje chuť a vôňu vody. 3. stupeň s filtračným médiom KDF zabraňuje rozmonžovaniu baktérií vo vnútri filtra. Taktiež odstraňuje z vody ťažké kovy (napr. arzén, kadmium, olovo, ortuť, železo).
  13,99 €
 • 2-stupňový zmäkčujúco-odželezňujúci filter 10"

  2-stupňový zmäkčujúco-odželezňujúci filter

  V 2 fázach filter znižuje koncentrácie železa vo vode, ako aj znižuje tvrdosť vody pomocou špeciálneho ióno-výmenného média. Pasuje do všetkých štandardných 10" filtrov.
  11,90 €
 • Regenerovateľný zmäkčujúci filter 10" (katex)

  Regenerovateľný zmäkčujúci filter na odstránenie vodného kameňa

  Znižuje tvrdosť vody pomocou špeciálneho ióno-výmenného média. Pasuje do všetkých štandardných 10" filtrov. Filtračná vložka sa dá jednoducho regenerovať namočením do koncentrovaného roztoku z kuhynskej soli.
  9,90 €
 • Regenerovateľný filter na dusičnany 10"

  Opakovateľne použiteľný filter na dusičnany a dusitany 10"

  Opakovateľne použitelná 10" filtračná vložka s vysoko účinnou aniónovou živicou na redukciu dusičnanov. Filtračná vložka sa dá jednoducho regenerovať namočením do koncentrovaného roztoku z kuhynskej soli.

  Cena sady od: 29,90 €

 • Prázdna plniteľná filtračná vložka 10"

  Prázdna filtračná vložka do filtračných telies veľkosti 10"

  10" prázdna filtračná vložka do štandardných potrubných filtrov veľ. 10". Do tejto vložky môžete nasypať podľa vášha výberu. Napríklad: granulované aktívne uhlie, vodu zmäkčujúce polyfosfáty, alebo rôzne iontomeniče.
  4,90 €
 • 10" filter na pružinke (nylónové sito)

  10" filter na pružinke (nylónové sito)

  Umývateľná náhradná filtračná vložka na pružinke do sedimentačného filtra s čiastočným spätným preplachom.  Veľkosť: 10" Materiál: nylónové sito Jemnosť filtrácie: 60 µm Prietok: 2500 l/h Originálna filtračná vložka do pružinových potrubných filtrov od talianského výrobcu AMG.
  19,90 €

Položiek 1 do 20 z celkového počtu 43

na stránku
Strana:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne