Deionizačný mixbed - postfiltračná vložka (malá)

Krátky popis

Znova plniteľný fiter s deionizačnou náplňou. Čistenie prebieha pomocou filtra s vysokočistým zmesným iónomeničom (mixbed). Vhodný ako post-filter po úprave vody reverznou osmózou, na dosahnutie ultra-čistej vody. Výsledná vodivosť pod 1 μS/cm.

Znovu plniteľný: áno
Veľkosť: 10 x 2"
Objem náplne: 0,3 L

24,90 €

Deionizačný mixbed slúži ako dočisťujúci stupeň na dosiahnutie ultra-čistej vody, kvalita destilovanej vody. Čistenie prebieha pomocou filtra s vysokočistým zmesným mixbedom - ktorý je kombináciou anexu a katexu. Prietokom vody cez ionex sa z vody odstránia zbytkové ióny, ktoré sa viažu na makromolekulárny polyelektrolyt, takto voda nadobúda vlastnosť deionizovanej - destilovanej vody. S týmto post-filtrom je možné dosiahnúť vodivosť pod 1 µS/cm pri 20 °C (odpor vody nad 1 MΩ/cm).

Využitie:

Ionexová úprava vody sa uplatňuje v medicínskych laboratóriach, pri analytických procesoch, a na iné technické využitie, kde sa kladie vysoký nárok na čistotu procesnej vody, a v niektorých oblastiach akvaristiky (morská akv.).

Jednoduchá montáž a demontáž v prípade potreby premiestnenia zariadenia.

Technická špecifikácia:

Hodnota vodivosti vody po ionexovom dočistení, ktorá je uvedená v tabulke, je dosiahnutá pri novom ionexovom lôžku, používaním sa vodivosť postupne zvýši, používaním sa vyčerpá sorpčná kapacita ionexu, kedy je ionex potrebné vymeniť za nový. Ionexová náplň sa mení, v prípade, ak vám nevyhovujú parametre deionizovanej vody. Nakoľko každý proces v jednotlivých odvetviach si vyžaduje rozdielne parametre.

Tlak vody v systéme:

min. 1,0 - 3,0 bar

Teplota vody v systéme:

6 - 35 °C

Kapacita iónovýmenného média:

3- 5 mg/L

Doporučená vodivosť vstupnej vody (po RO):

10-30 μS/cm

Vodivosť vody po deionizácií IONEX:

<1 μS/cm

Účinnosť deionizácie %:

99,98 %

Źivotnosť filtračnej vložky:*

300 - 2000 L

Rozmery V x S: 

315 mm x 55 mm

Obsah náplne cca.:

0,3 L

* Uvedená kapacita filtračného média je približná. Je potrebné zohľadňovať kvalitu vstupnej vody, tak ako aj prefiltrované množstvo, preto nie je možné určiť presný interval výmeny. Aktuálnu vodivosť a teda účinnosť filtrácie je možno kontrolovať digitálnym meračom vodivosti.


Konfiguráciu demineralizačnej zostavy Vám navrhneme podľa Vašich potrieb, prispôsobíme proces filtrácie pre vašu výrobnú linku, pre vašu laboratórnu aplikáciu a taktiež nastavíme požadovanú kvalitu výstupného permeátu.

0
Hodnotenie:
% of 100
Write Your Own Review
Hodnotenie produktu:Deionizačný mixbed - postfiltračná vložka (malá)
Vaše hodnotenie
Customer Questions
No Questions
Please, mind that only logged in users can submit questions