Úprava pitnej
a úžitkovej vody

Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

Výdajníky vody

Výdajníky vody na zabezpečenie vhodného pitného režimu do kancelárií aj výrobných podnikov.

Všetky výdajníky v našej ponuke obsahujú viac násobný filtračný systém odstraňujúci z vody mechanické nečistoty ako napr. piesok, hrdzu a organické jedy, ako aj chlór a mŕtve baktérie, zlepšujú chuť a arómu vody.  Výdajníky z našej ponuky sa pripojujú na existujúci rozvod vody a tým pádom odpadá nákup a prenášanie ťažkých barelov s vodou.

Položiek: 5

na stránku

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne
 • Waterlogic™ Hybrid

  Waterlogic

  Unikátna konštrukcia nevyžaduje žiadnu inštaláciu ani žiadnu montáž. Kompaktné rozmery s veľkosťou rýchlovarnej kanvice a jednoduché napájanie pre používanie kdekoľvek... v kuchyni, v kancelárii, v spoločenskej miestnosti.  Technológia Firewall® využívaná vo všetkých domácich zariadeniach na čistenie pitnej vody Waterlogic má najvyšší stupeň akreditácie od asociácie WQA. Žiadne iné zariadenie nedokáže garantovať takúto čistotu vody.

  Bežná cena: 299,00 €

  Akciová cena: 269,00 €

 • Waterlogic™ Countertop

  Waterlogic

  Chladná, teplá alebo horúca. V kompaktnom dizajne ideálnom pre vašu kuchyňu kombinuje systém Countertop technológiu Firewall® s pokročilými funkciami prípravy teplej, chladnej a horúcej vody jediným dotykom. Technológia Firewall® využívaná vo všetkých domácich zariadeniach na čistenie pitnej vody Waterlogic má najvyšší stupeň akreditácie od asociácie WQA. Žiadne iné zariadenie nedokáže garantovať takúto čistotu vody.

  Bežná cena: 789,00 €

  Akciová cena: 699,00 €

 • Výdajník vody Aquatic

  Výdajník Aquatic - kapilárna filtrácia

  Výdajník vody sa pripája na existujúci rozvod vody a tým pádom odpadá nákup a prenášanie ťažkých barelov s vodou. Minimálne náklady na prevádzku!

  Bežná cena: 689,00 €

  Akciová cena: 549,00 €

Položiek: 5

na stránku

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne