Výdajníky vody

Výdajníky vody na zabezpečenie vhodného pitného režimu do kancelárií aj výrobných podnikov.

Všetky výdajníky v našej ponuke obsahujú viac násobný filtračný systém odstraňujúci z vody mechanické nečistoty ako napr. piesok, hrdzu a organické jedy, ako aj chlór a mŕtve baktérie, zlepšujú chuť a arómu vody.  Výdajníky z našej ponuky sa pripojujú na existujúci rozvod vody a tým pádom odpadá nákup a prenášanie ťažkých barelov s vodou.

Zadať otázku
Máte otázky k produktu? Kontaktujte nás.
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

3 položiek

na stránku
Nastaviť zostupný smer
 1. Dávkovacia stanica 130L
  1 449,00 €
  Dávkovacia stanica s 1" impulzným vodomerom na proporcionálne dávkovanie roztokov chemických reagencií (napr. chlórnan sodný). Jednoduché a spoľahlivé ovládanie, plynule nastaviteľný interval a množstvo vstrekovania, hladinový senzor, nádrž na reagencie 130L.    
 2. Dávkovacia stanica 60L
  1 349,00 €
  Dávkovacia stanica s 1" impulzným vodomerom na proporcionálne dávkovanie roztokov chemických reagencií (napr. chlórnan sodný). Jednoduché a spoľahlivé ovládanie, plynule nastaviteľný interval a množstvo vstrekovania, hladinový senzor, nádrž na reagencie 60L.  
 3. Výdajník vody Aquatic
  Špeciálna cena 549,00 € Normálna cena 689,00 €
  Výdajník vody sa pripája na existujúci rozvod vody a tým pádom odpadá nákup a prenášanie ťažkých barelov s vodou. Minimálne náklady na prevádzku!
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

3 položiek

na stránku
Nastaviť zostupný smer