Úprava pitnej
a úžitkovej vody

Preskočiť k hlavnému obsahu »

Váš košík je prázdny

ZEPTER Produkty

Položiek: 9

na stránku

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne
 • AQUEENA PRO ZEPTER

  aqueena_pro_1

  AqueenaPro od firmy Zepter je technologicky dokonalý filtračný systém, vyrobený na princípe najúčinnejšieho procesu filtrácie – reverznej osmózy. Vďaka systému 5-stupňovej filtrácie vodu maximálne vyčistí od všetkých nečistôt, výsledkom čoho je čistá, svieža a zdravá voda. AqueenaPro je plne automatizované a praktické zariadenie, fungujúce ako najšetrnejší zdroj zdravej pitnej vody pre každodenné použitie doma i v kancelárii.
  1 599,00 €
 • ZEPTER THERAPY AIR® ION-Ionizátor a čistič vzduchu

  zepter_therapy_air_ion - čistička vzduchu

  Dokonalá inovácia, ktorá vás nechá nadýchnuť sa Therapy Air® iOn je ideálne riešenie na uchovanie čistých a bezpečných obytných priestorov, pretože filtruje a čistí vzduch a obohacuje ho zápornými iónmi.

  Bežná cena: 1 069,00 €

  Akciová cena: 869,00 €

 • ZEPTER BIOPTRON MedAll + stojan

  ZEPTER Bioptron lampa MedAll

  BIOPTRON MEDALL: SVETLO KTORÉ LIEČI Revolučný prístroj od firmy Zepter určený na terapiu svetlom je založený na technológii, ktorá získala Nobelovu cenu a je plne certifikovaná na neinvazívne urýchlenie liečby, ako aj na prevenciou širokej škály zdravotných problémov vrátane akné, kožných poranení, športových zranení, artritídy, bolesti krížov a aj v prevencii starnutia. Pre urýchlenie liečby stačí 2x denne 5-10 minútová aplikácia svetla BIOPTRON. Balenie obsahuje prístroj BIOTRON MedAll + stojan.

  Bežná cena: 1 439,00 €

  Akciová cena: 1 099,00 €

 • PP filter 1mcr pre AQUEENA PRO ZEPTER

  pp_1mcr_aqueena_pro

  Prefiltruje čiastočky menších rozmerov ako sú rôzne rozptýlené látky a koloidné častice.
  22,00 €
 • SET FILTROV ZEPTER THERAPY AIR

  set_filtrov_pre_zepter_therapy_air

  SET FILTROV K PRÍSTROJU THERAPY AIR iON Set obsahuje 2 antibakteriálne filtre, 1 HEPA filter, 1 antialergénny filter a 1 uhlíkový filter.
  115,00 €

Položiek: 9

na stránku

Tabuľku  Zoznam 

Nastaviť zostupne